تبلیغات محلی

http://101foundwh.ir/E8SO/index.html http://bellingsocanwe.ir/etd/index.html http://capthanine.ir/cat/ http://come-works-se.ir/FDTcMf1BU/index.html http://fantasticlife5050.ir/dog/ http://honeymoonorsomething.ir/sgde/index.html http://labsoupee.ir/airport/ http://lifeisgoodwithout.ir/fabvx/index.html http://modeparline.ir/camel/ http://tapesbacks.ir/1ruxZlMB/index.html http://utf8requestsw.ir/NHqe/index.html http://worksforyoubuddy.ir/OpK/index.html http://wwolippoliver.ir/Vf0xaaXs/index.html http://yeahbuddywecan.ir/jhsdf/index.html

 

ا در حال تحول در تبلیغات محلی هستیم. Google شکل جدیدی از پاسخ های قابل اعتماد دارد که از طریق یک واحد تبلیغاتی حمایت شده منحصر به فرد و جذاب نشان داده می شوند. تبلیغاتی که در این لایه اعتماد جدید شرکت می کند با افتخار در کنار یک نشان سبز و علامت گذاری نشان داده می شود. این تعیین به سرعت در حال تبدیل شدن به نماد اعتماد کاربران گوگل است.

گوگل به قدری از ارزش مصرف کننده این پاسخ ها اطمینان دارد که آنها را در بالای صفحات ارزشمند نتایج جستجو قرار می دهد. هنگام مکالمه با مشاغل محلی ، Google اظهار داشت که آنها می توانند "اعتماد مشتریان را با نشان" جلب کنند. به آنها می گوید که این نشان به کاربران خود "اطمینان بیشتری نسبت به رزرو خدمات شما" می دهد.

کسب نشان اعتماد Google برای صاحبان مشاغل محلی واجد شرایط به طور فزاینده ای مهم است. اما ارزش واقعی نشان دسترسی به تبلیغات خدمات محلی (LSA) است. این بسته اعتماد محلی Google است. این یک واحد موجودی تبلیغات هزینه به ازای هر تماس است که برخلاف هر چیزی که ما به عنوان بازاریاب با آن مواجه بوده ایم عمل می کند.

نشان ها در دو برنامه مجزا – Google تضمین شده و Google Screened – بدست می آیند. Google با تضمین کامل تر ، اکنون بیشتر دسته های خدمات خانگی را شامل می شود ، از جمله تعمیر لوازم خانگی ، نجار ، تمیز کننده فرش ، برق ، نظافت منزل ، طراح داخلی ، محوطه ساز ، ارائه دهنده مراقبت از چمن ، تحرک ، تکنسین کنترل آفات ، ارائه دهنده مراقبت از حیوانات خانگی ، نظافت دهنده حیوانات خانگی ، لوله کش ، روفنج ، ارائه دهنده خدمات درخت ، صدمه به آب ، تمیز كننده پنجره ، ارائه دهنده خدمات پنجره و كفپوش ، فونداسیون ، میز پیشخوان ، تهویه مطبوع و جوانب مثبت علامت تیک سبز ارائه دهندگان Google Guaranteed نشان دهنده این است که Google تجارت را تأیید کرده و از خدمات رزرو شده پشتیبانی می کند.

امسال ، گوگل با راه اندازی Google Screened برای ارائه دهندگان خدمات حرفه ای ، اهداف رشد پشت لایه اعتماد خود را که اخیراً مورد استفاده قرار گرفته است ، تقویت کرد. این برنامه برای وکلا ، برنامه ریزان مالی ، بنگاه های املاک و مستغلات ، عکاسان ، برنامه ریزان رویدادها و متخصصان مالیات است. نشان Google Screened به این معنی است که سابقه ارائه دهندگان را تأیید کرده و از تخصص آنها پشتیبانی می کند.

در طی یک سری مقالات ، من به برنامه های Google Guaranteed and Screened خواهم پرداخت و مشخصات هر یک را جستجو خواهم کرد. ما یاد خواهیم گرفت که بهینه سازی LSA و استفاده از نشان به چه معناست. در اینجا به شرایط گذشته و حال نگاه می کنیم که لایه اعتماد انقلابی جدید Google را تأیید می کند.

قسمت ۱: گذشته
برای درک واقعی بسته اعتماد محلی ، مهم است که با Google My Business (GMB) شروع به کار کنید. GMB در سال ۲۰۱۴ راه اندازی شد ، یک ابزار ضروری بازاریابی رایگان برای مشاغل محلی است. آنها را قادر می سازد حضور تجاری خود را در سراسر Google مدیریت کنند. این مکان به عنوان بهترین دوست "مشاغل" و مکانی برای تازه نگه داشتن محتوای کسب و کار ، ارسال معاملات ، اشتراک عکس و فیلم با کیفیت بالا و پاسخگویی به مشتریان قرار گرفت.

اما ، همانطور که گوگل به خوبی می داند ، رهبری نظارت و هرزنامه را به دست می آورد و در ژانویه ۲۰۱۶ ، تیم Google Local متوجه شد که باید به مقاله عمومی NY Times با عنوان "قفل سازهای جعلی آنلاین ممکن است برای انتخاب جیب شما بیش از حد باشند" پاسخ دهد. این مقاله مستقیماً شامل نتایج Google Local و سهولت نحوه بازی افراد ناخوشایند برای ارتکاب کلاهبرداری است.

تحریریه‌ ی ما در تهیه‌ این محتوای تبلیغاتی ( رپورتاژ آگهی ) نقش نداشته و مسئولیتی در قبال صحت آن ندارد.

00:00
00:00
Loading the player ...

مطالب مرتبط

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *