گزارش سازمان حمایت از گران‌فروشی یک نمایندگی کرمان‌موتور
۲۰ام دی ۱۳۹۶ موزیک

گزارش سازمان حمایت از تخلف گران‌فروشی یک نمایندگی کرمان موتور/ احتمال بازگشت قیمت محصولات هیوندای این شرکت به شرایط قبل …

گزارش سازمان حمایت از گران‌فروشی یک نمایندگی کرمان‌موتور

سازمان حمایت در خصوص افزایش قیمت محصولات کرمان موتور اعلام کرد یکی از نمایندگی های این شرکت با عدم هماهنگی این افزایش قیمت ها را اعمال کرده بود.

سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان در واکنش به انتشار خبری تحت عنوان” قیمت جدید محصولات هیوندای شرکت کرمان موتور مردم را شوکه خواهد کرد” در یک خبرگزاری به ارائه توضیحاتی پرداخته است.

در توضیحات سازمان حمایت مصرف کنندگان و تولیدکنندگان آمده است:

براساس پیگیری و رسیدگی انجام شده از سوی شرکت کرمان موتور ، خبر منتشر شده در این خصوص مرتبط با عدم هماهنگی یکی از نمایندگیهای شرکت مذکور بوده که ضمن اعلام تکذیب افزایش قیمت خودروهای وارداتی توسط شرکت کرمان موتور به آگاهی می‌رساند؛ این سازمان در اجرای مفاد تصویب نامه شماره ۱۲۵۵۷۳/ت۵۴۸۰۳هـ مورخ ۹/۱۰/۹۶ هیات محترم وزیران موضوع اصلاحیه آئین نامه ضوابط فنی واردات خودرو، ضمن رصد و پایش مستمر قیمت خودروهای وارداتی، در صورت افزایش غیر منطقی قیمت خودرو  وارداتی توسط نمایندگی‌های مرتبط ، نسبت به اعمال قانون اقدام خواهد نمود.

ضمنا”شهروندان می توانند هرگونه تخلف را با سامانه ۱۲۴ سامانه دریافت و رسیدگی به شکایات این سازمان در سراسر کشور اطلاع دهند تا مورد رسیدگی و اقدام قرار گیرد.


مطالب پیشنهادی