برخورد شدید پژو 206 با گاردریل آتش به پا کرد + تصاویر
۱۹ام دی ۱۳۹۶ موزیک

برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با گاردریل در بزرگراه آزادگان، با آتش سوزی همراه شد.

برخورد شدید یک دستگاه خودرو سواری با گاردریل در بزرگراه آزادگان، با آتش سوزی همراه شد.

پس از اطلاع رسانی رانندگان خودروهای عبوری با سامانه ۱۲۵، و اطلاع رسانی این حادثه ستاد فرماندهی سازمان آتش نشانی تهران ساعت ۲۳:۳۰ شب گذشته بلافاصله آتش نشانان ایستگاه ۲۱ را به همراه گروه امداد و نجات ۲ به سمت بزرگراه آزادگان(مسیر شرق به غرب)، بعد از پل امام علی(ع) اعزام کرد.

به گفته محمد خیرخواه فرمانده آتش نشانان اعزامی به محل حادثه؛ یک دستگاه خودرو سواری پژو ۲۰۶ با سه سرنشین خود، حین حرکت در بزرگراه، از مسیر اصلی منحرف و به شدت با گاردریل وسط بزرگراه برخورد و براثر این حادثه، قسمت موتور این وسیله نقلیه آتش گرفته بود.

وی ادامه داد: سرنشینان این خودرو سواری، پیش از رسیدن آتش نشانان از داخل اتاقک این وسیله نقلیه خارج شده بودند که نیروهای آتش نشانی به محض رسیدن به محل حادثه، علائم هشدار دهنده را در مسیر قرار دادند و به وسیله لوله های آبرسانی، شعله های آتش را پیش از سرایت به اتاقک خودرو سواری مهار و کاملا خاموش کردند.

این فرمانده آتش نشانی، اضافه کرد: خوشبختانه در این حادثه به هیچ یک از شهروندان آسیبی نرسید و آتش نشانان پس از ایمن سازی کامل، خودرو سواری را با کمک جرثقیل به حاشیه امن بزرگراه انتقال دادند و آثار به جای مانده از حادثه را از سطح بزرگراه پاکسازی کردند.

گفتنی است؛ علت بروز این حادثه رانندگی، از سوی کارشناسان پلیس راهور اعلام می شود.

s5hb1gp3x1qud6g0b8gw.jpg

s55l79bhc4kx2kbwg932.jpg

n9rroctfde0mexzgawzb.jpg

vfu47h8mn7j0we217ikf.jpg


مطالب پیشنهادی