برخورد شدید دو دستگاه خودرو سواری پژو پارس و 206 + تصاویر
۳۰ام بهمن ۱۳۹۶ موزیک

برخورد دو دستگاه خودرو سواری با یکدیگر در خیابان عبدل آباد، نشت بنزین و روغن یکی از خودروها را در پی داشت.

در پی برخورد دو دستگاه خودروی سواری با یکدیگر و اطلاع رسانی شهروندان به سامانه ۱۲۵، ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران ساعت ۱:۴۶ بامداد امروز بی درنگ نیروهای عملیاتی ایستگاه ۸۱ را به تقاطع خیابان شكوفه و مطهری اعزام کرد.

علی دارابی فرمانده ی آتش نشانان اعزامی به محل حادثه در این باره گفت: یك دستگاه خودرو سواری پژو پرشیا و پژو ۲۰۶ با یكدیگر برخورد کرده و خودروی ۲۰۶ در ضلع شرقی چهار راه و خودروی پرشیا در ضلع شمالی چهار راه متوقف شده بود.

وی افزود: بنا به اظهار حاضرین در محل حادثه، سرنشینان هر دو خودرو پس از برخورد، محل حادثه را ترك کرده بودند و خودروی ۲۰۶ از قسمت زیر موتور دارای نشت روغن و بنزین شده بود.

دارابی خاطرنشان کرد: آتش نشانان با رعایت اصول ایمنی اقدام به ایمن سازی محل حادثه با قطع برق خودروها از سر باطری و رفع نشت بنزین و روغن خودروی پژو ۲۰۶ و انتقال آن به حاشیه امن خیابان کردند و پس از بازدید و بررسی كامل خودروها و اطمینان از عدم وجود هر گونه نشت بنزین و تحویل خودروها به عوامل انتظامی از كلانتری ۱۵۲ خانی آباد و عوامل راهور منطقه ۱۹، پس از شستشو و رفع لغزندگی سطح خیابان به ماموریت خود پایان دادند.

vmk5aac3mgpgg8un9d7.jpg

980gjvl7d40g0pu186o4.jpg

skfamy3mkrt1dqvamol4.jpg


مطالب پیشنهادی